PowerCube Original Remote SET

Nauja prekė

PowerCube Original Remote SET realizuoja įjungimo/išjungimo funkciją PowerCube sistemai, kas leidžia jums valdyti visą PowerCube sistemą įjungiant arba išjungiant elektros padavimą vienu mygtuko paspaudimu.
Komplekte yra nuotolinis mygtukas PowerRemote.

Smulkiau

27,50 € su PVM

Apie prekę

PowerCube Original Remote yra suderinamas su nuotoliniu mygtuku PowerRemote ir visais kitais PowerCube modeliais. Tai puikus ilgintuvas/šakotuvas naudojantis distancinį jūsų prietaisų įjungimą/išjungimą, tokių kaip, namų garso sistema, TV, apšvietimo lempos ir kitus.

PowerRemote mygtukas

Šis komplektas turi PowerRemote mygtuką, kuris suteikia galimybę valdyti PowerCube Original Remote, įjungiant arba išjungiant elektros maitinimą nuotoliniu būdu. Veikimo nuotolis labai priklauso nuo patalpos ir baldų išdėstymo ir gali siekti iki 20 metrų. Neveikia per sienas.

PowerRemote mygtukas pagamintas pagal unikalią technologiją ir nenaudoja jokių baterijų. Esant poreikiui, mygtukas gali būti suporuotas su daugiau nei vienu PowerCube Remote Original/Extended įrenginiu. Taip pat mygtukas gali būti universaliai naudojamas valdyti elektros padavimą spaudžiant mygtuką koja.

Techniniai duomenys:

lizdų skaičius - 4
lizdas - F tipo
nominali įtampa/srovė - 230V/16A
maksimali galia - 3680 W
įžeminimas - taip
apsauga nuo vaikų - taip
funkcija on/off - taip
produkto svoris - 328g
lizdo spalva - pilka
sertifikatai - CE, RoHS
garantija - 2 metai

Sistema on/off - belaidis nuotolinio valdymo pultas veikiantis be baterijų, leidžia lenvai valdyti įtampos šaltinius jūsų ilgintuvo/šakotuvo maitinimo grandinėse.

Vienas mygtukas

Nuotolinio valdymo mygtuko PowerCube Remote dėka galima įjungti arba išjungti jūsų prietaisus per atstumą. Veikimo atstumas iki 20 metrų atviroje erdvėje.

Vienas paspaudimas koja

Jei rankos yra užimtos nešuliais, galite lengvai, be papildomų pastangų, koja nuspausti didelį nuotolinio valdymo pulto mygtuką, kad įjungti/išjungti apšvietimą ar kitus prietaisus.

Be baterijų

Kas gali būti geriau už pultą su baterijomis? Tai nuotolinio valdymo pultas be baterijų! Mygtukas PowerRemote daugiau neįpareigoja jūsų rūpintis maitinimo baterijomis. Tai taip pat šiek tiek prisideda prie ekologiškesnio pasaulio.

Dukart spustelėjus

Jei dėl kokios nors priežasties bus prarasta sinchronizacija su PowerCube Remote, du kart spustelėkite mygtuką, kad įjungti arba išjungti visus prijungtus įrenginius.

Lipni juosta ant nuotolinio PowerRemote mygtuko

PowerRemote gali būti priklijuotas prie bet kokio lygaus paviršiaus, nepaliekant jokių pėdsakų ant paviršiaus. Tiesiog nuvalykite drėgnu skudurėliu lipnių juostų paviršius ir jų sąvybės vėl bus atstatytos.

Vienas prie keletos ir keletas prie vieno

Norėdami prijungti PowerCube Remote prie keletos pultų PowerRemote arba atvirkščiai, tiesiog tuo pačiu metu laikykite 5 sekundėm nuspaudę mygtukus ant PowerCube Remote ir ant nuotolinio valdymo pulto.