Perkamiausios

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 11,00 € Yra sandėlyje

  PowerCube Original - tai unikalus tinklo šakotuvas skirtas padidinti turimų elektros lizdų skaičių iki penkių. Dėka savo kompaktiško dizaino PowerCube Original optimaliai išnaudoja kiekvieną erdvės centimetrą. Nors yra mažų gabaritų, strategiškai patogus lizdų išdėstymas, užkerta kelią problemoms, kurios dažnai iškylą naudojant įprastus ilgintuvus.

  11,00 €
  Yra sandėlyje
 • 100,00 € Yra sandėlyje

  Interneto skirstytuvas susideda iš nuotolinės prieigos modulio RFG100, elektros tinklo adapterio ir internetinio tinklo kabelio. Skirstytuvas RFG100 suteikia nuotolinę prieigą prie Honeywell evohome bevielių kontrolės įrenginių per internetą, pasitelkiant išmaniuosius telefonus ar planšetes su Android ar iOS sistema.

  100,00 €
  Yra sandėlyje
 • 22,00 € Yra sandėlyje

  PowerCube Rewirable USB versija turi keturis papildomus maitinimo lizdus ir du USB prievadus. Nežiūrint kompaktiško dizaino, maitinimo kištukai neblokuoja vienas kito. Vienoje iš sienelių randasi IEC standarto jungtis, kas leidžia įrenginį naudoti arba su papildomais kištukais arba su standartiniu IEC kabeliu. Komplekte yra keturi kelioniniai kištukai.

  22,00 €
  Yra sandėlyje
 • 14,50 € Yra sandėlyje

  PowerCube Extended versija turi 1,5 metrų ilgio kabelį ir penkis elektros maitinimo lizdus. Komplekte esantis tvirtinimo kronšteinas, suteikia galimybę šakotuvą montuoti ant bet kokio lygaus paviršiaus: ant jūsų darbo stalo ar po juo, ant sienos ar bet kur kitur, kur jums reikalinga ir patogu.

  14,50 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų