AudioCube Portable

Nauja prekė

AudioCube Portable, tai kompaktiška, nešiojama garsiakalbių sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Šioje versijoje garso kolonėlė turi integruotą vidaus bateriją, kas leidžia mėgautis aiškiu garsu iki 8 valandų!
Į komplektą įeina: AudioCube - 1vnt., maitinimo kabelis - 1vnt., AUX kabelis 3.5 mm - 1vnt.

Smulkiau

Yra sandėlyje

79,50 € su PVM

Apie prekę

Dauguma tokio tipo garso kolonėlių yra vienakryptės. Geriausias garsas yra sukuriamas priešais prietaisą ir, jei jus judėsite bet kuria kryptimi, girdima garso kokybė pablogėja. Kuriant šią kolonėlę, tikslas buvo užtikrinti garso sklidimą visais 360 ​​° t.y., kad jis sklistų iš centro. Tai leidžia pasiekti žymiai geresnį skambesį, kaip šiuo atveju, garsas girdimas tikrai visur ir tai užtikrina gerą sąveiką su kambario erdve.
Nešiojamų garsiakalbių parametruose dažnai nėra skiriamas pakankamas dėmesys akustinio diapazono žemiems dažniams. Todėl mes bandėme suteikti šiai kolonėlei puikų „boso" garsą, kad net patys žemiausi dažnio tonai būtų atgaminti nepriekaištingai.
AudioCube turi integruotą maitinimo šaltinį, todėl nereikia jokių didelių gabaritų išorinis maitinimo adapterio: AudioCube - tai viskas, ko jums reikia!
AudioCube Portable suteikia papildomą mobilumą, nes jis gali būti naudojamas neprijungus prie maitinimo lizdo. Kolonėlės vidinė baterija leidžia naudotis įrenginiu iki 8 valandų!

Techniniai duomenys:

galia - 40 W
garsiakalbių skaičius - 4
"Bluetooth" 4.0 veikimo diapazonas - iki 10 m
vidinė baterija - 1600 mAh, 11,1 V
muzikos atkūrimo laikas - iki 12 valandų (priklausomai nuo garsumo nustatymo ir pobūdžio)
dažnių juosta - 40 Hz-20 kHz
signalo ir triukšmo santykis - 90 dB
audio išėjimas - 3,5 mm AUX (mini lizdas)
maitinimas - integruotas
saugiklis - 10 A
svoris - 1320g
matmenys - 11cm x 11cm x 11cm
galimos spalvos - balta, juoda, wood
garantija - 24 mėnesiai

Erdvinis garsas

Dauguma garsiakalbiai yra vienakrypčiai, t.y. geriausią garsą girdėsite tiesiog prieš įrenginį. AudioCube naudoja įvairiakrypčius garsiakalbius, garsas užpildo visą erdvę aplink, be jokių "mirtinų" zonų. Mes sukūrėme garsiakalbius, skleidžiančius garso signalą 360 °. AudioCube Portable yra geriausia portatyvinė "Bluetooth"garso kolonėlė jūsų namuose. Tai idealus garso centras vakarėliuose išvykoje.

"Bosas"

AudioCube turi neįtikėtiną "bosą", o tai ypač stebina atsižvelgiant į kolonėlės dydį. Žemi dažniai yra sustiprinami viena vibruojančia sienele, kuri taip pat veikia, kaip jungiklis. AudioCube yra įmontuotuotas LED, todėl lengva pamatyti, kada kolonėlė įjungta ar išjungta.

Nereikia išorinio adapterio

AudioCube Portable siūlo integruotą maitinimo schemą, o tai reiškia, kad nereikalingas didelių gabaritų išorinis adapteris, kas leidžia prietaisą patogiai įkrauti bet kur.

Integruotas akumuliatorius

AudioCube Portable versija turi įmontuotą bateriją, skirtą dirbti apie 12 valandų tais atvejais, kai elektros maitinimo lizdas yra neprieinamas. Jeigu Jūs ieškote geriausio nešiojamo garsiakalbio kelionėje, tai AudioCube Portable yra kaip tik tas įrenginys, kuris be visą ko, gros jums ilgiau, nei bet kuris kitas nešiojamas belaidis garsiakalbis.

Valdymas

AudioCube turi aiškiai matomus mygtukus, kurie yra pagrindiniai valdymo įrankiai: pauzė / grojimas, garsas, ankstesnė / kita daina ir skenavimas ryšiui užmegzti. Valdykite savo AudioCube vieno mygtuko paspaudimu. Visi valdymo mygtukai turi aiškiai girdimą atsiliepimą į paspaudimus. Jei norite valdyti prietaisą nuotoliniu būdu, tai lengvai padaryti jungiantis prie AudioCube per "Bluetooth".