PowerCube Extended USB

Nauja prekė

PowerCube Extended USB versija turi 1,5 metrų ilgio kabelį ir keturis elektros maitinimo lizdus, o taip pat inegruotą dvigubą USB prievadą. Komplekte esantis tvirtinimo kronšteinas, suteikia galimybę įrenginį montuoti ant bet kokio lygaus paviršiaus: ant jūsų darbo stalo ar po juo, ant sienos ar bet kur kitur, kur jums reikalinga ir patogu.

Smulkiau

Yra sandėlyje

22,00 € su PVM

Apie prekę

PowerCube Extended - šakotuvo ir ilgintuvo derinys - siūlo išspręsti papildomų rozečių trūkumo, bet kurioje norimoje vietoje, problemą. Šis produktas suteikia vartotojui papildomą ilgintuvą su 1,5 arba 3 metrų ilgio laidu ir keturias F tipo rozetes su įžeminimu. PowerCube Extended USB versija suteikia 2 papildomus USB prievadus įvairių įrenginių įkrovimui, įskaitant planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus, vaizdo kameras, MP3 grotuvus, GPS navigatorius ir t.t., tiesiog ant stalo, nenaudojant tam savo nešiojamojo kompiuterio arba atskiro įkroviklio. Suderinamas su iPhone, iPod, iPad ir kitais išmaniaisiais įrenginiais.
Labai naudinga funkcija - PowerCube Extended gali būti montuojamas ant bet kokio paviršiaus: ant stalo, po stalu, ant sienos, ant grindų ir t.t. Į komplektą įeina plastikinįs laikiklis, kuris įmontuojamas į vieną iš lizdų, ir tada, lipnios juostos pagalba, pritvirtinamas prie pasirinkto paviršiaus. Dabar laidų raizginys nesipainios jums po kojom! PowerCube konstrukcija užtikrina, kad kištukai netrukdys vienas kitam. Lizdų spalvos gali būti pasirenkamos. Į komplektą įeina kabelio fiksatorius.

Techniniai duomenys:

lizdų skaičius - 4
lizdas - F tipo
nominali įtampa/srovė - 230V/16A
USB prievadų skaičius - 2
USB išvestys - 2x5V/2.1A
maksimali galia - 3680W
kabelio ilgis - 1.5m
įžeminimas - taip
apsauga nuo vaikų - taip
galimos lizdų spalvos - mėlyna, žalia, raudona, pilka
svoris - 471g
sertifikatai - CE, RoHS
garantija - 2 metai

Tvirtinimo sistema

Toks unikalus sprendimas ypač naudingas biuruose, kur daug įrenginių, o elektros lizdai dažnai yra sunkiai pasiekiamose vietose, kurios apsunkina prieigą prie laisvų elektros lizdų. PowerCube Extended siūlo unikalią tvirtinimo sistemą, kuri leidžia patalpinti sistemos elementus ant stalo arba po stalu, kur elektros maitinimas visuomet bus po ranka.

Nuimama lipni juosta

PowerCube kronšteinas gali būti lengvai tvirtinamas su dviem, dviejų pusių lipniom juostelėm. Norėdami pašalinti juosta, patraukti skirtukus. Lipnios juostelės buvo kruopščiai parinktos, kad po užklijavimo neliktų jokių pėdsakų.

Jokių trukdymų

Dažnai įvairių įrenginių maitinimo šaltiniai pagaminti su nestandartiniais kištukais, kurių keletą sujungus į ilgintuvą, yra apsunkinamas priėjimas prie dar laisvų lizdų, ko pasekoje, jie dažnai būna nepanaudojami. PowerCube išsprendžia šią problemą!

Tvarka laiduose

PowerCube Extended komplektuose yra kabelių fiksatoriai |CabelFix|, kurie palengvina įvesti tvarką susivėlusiuose laiduose.