GPS Tracker SGT IA

SG GPS IA

Nauja prekė

DanTracker SGT IA - unikalus portatyvinis įrenginys, skirtas mobiliems objektams stebėti ir surasti. Įrenginys veikia GPS/GSM technologijų dėka, turintis integruota SIM lustą (nereikalinga SIM kortelė), veikiantį visame pasaulyje. Vidinės nekeičiamos ir neįkraunamos baterijos dėka, veikia apie 10-15 metų.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

279,00 € su PVM

Apie prekę

GPS Tracker SGT IA - pailgas, plokščios/cilindro formos įrenginys su unikaliom sąvybėm ir funkcijom ir tai pats paprasčiausias, pigiausias ir efektyviausias būdas, turėti GPS sekimą ir apsaugą jūsų nuosavybei.

Kadangi įrenginys veikia išskirtinai iš savo vidinės baterijos, pritaikymas tampa labai universalus. Tai gali būti tiek automobilis, motociklas ar dviratis, tiek valtis, žoliapjovė ar bet koks kitas objektas. Įrenginį lengva greitai perkelti iš vieno objekto į kitą, kurį norite stebėti. Jam nereikia laidų, nereikia įkrovimo ir jokios priežiūros. Jis visiškai atsparus vandeniui, sandarus ir turi neįtikėtinai ilgą baterijos tarnavimo laiką (apie 10-15 metų).  Instaliuojant pasirūpinti, kad jis nebūtų uždengtas metalu ar kitomis signalą slopinančiomis medžiagomis. Taip pat įrenginys neveiks po vandeniu.
Jūs galite stebėti įrenginio SG Tracker padėtį ir valdyti išmaniųjų įrenginių aplikacijoje arba kompiuteryje. Įrenginiu galėsite naudotis bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik egzistuoja GSM mobiliojo ryšio tinklai, todėl ši paslauga yra mokama (žr. žemiau: Prenumerata).

Pagrindinės sąvybės

- UNIKALUS DIZAINAS
Safety Guard Tracker (SGT) yra pailgas, plokščios ir cilindro formos įrenginys su 25,3 mm išoriniu diametru, 202 mm ilgio ir sveriantis 136 gramus.
- PAPRASTAS PRITAIKYME
Kuomet yra aktyvuota prenumerata, reikalinga 5 sekundėm pakratyti SGT įrenginį, po ko, jis automatiškai įsijungs ir veiks pasirinktos prenumeratos laikotarpyje.
- ĮMONTUOTAS SIM CHIP
SGT turi savyje įmontuotą (embedded SIM chip - integruotą SIM lustą), su World Wide GSM Telesupport (GSM palaikymas pasauliniu mastu). Taigi, jeigu tik egzistuoja GSM signalas, seklys išsiųs jums savo koordinates.
- ORO SĄLYGOS
SGT gali funkcionuoti kur labai šalta arba karšta. Maitinimo baterija gali dirbti temperatūrų diapozone nuo -55oC iki +85oC.
- ILGAAMŽIŠKUMAS
SGT yra neardomas produktas su nekeičiama ir neįkraunama baterija. Įrenginio veikimas yra optimizuotas, taigi jis siunčia koordinates apie savo padėtį tik po to, kai nejuda 5 minutes. Su budėjimo laiku iki 10-15 metų ir iki 14-20t išsiunčiamų GPS padėčių, jis paprastai gali “gyventi” ilgiau, negu gali egzistuoti daugelis saugomų objektų.
- ATSPARUS VANDENIUI IR SMŪGIAMS
Įrenginys yra užlietas dvikomponente medžiaga, kas užtikrina jo atsparumą vandeniui ir smūgiams. Palaikoma IP67 apsaugos klasė.
- NEMOKAMOS APLIKACIJOS
Jūs galite stebėti seklio padėtį žemėlapyje nemokamoje išmaniųjų įrenginių aplikacijoje APP ar savo kompiuteryje prisijungę prie PORTAL’o: https://dantracker.com.
- INSTRUKCIJA
SGT komplekte yra instrukcija su paaiškinimu, kaip paprastai ir greitai aktyvuoti įrenginį.
- MONTAVIMO VIETA
SGT gali būti įmontuotas daugelyje objektų įvairiose vietose. Instaliuojant pasirūpinti, kad jis nebūtų uždengtas metalu ar kitomis signalą slopinančiomis medžiagomis. Taip pat įrenginys neveiks po vandeniu.

DanTracker App programėles išmaniesiems telefonams ir plenšetėms veikiančioms sistemose iOS ir Android, galite atsisųsti iš AppStore ir GooglePlay, arba nuskenavę šias nuorodas:

   

    ApStora_DanTracker.jpeg           GoPlay_DanTracker.jpeg

Darbo režimai

SLEEP MODE - tai numatytasis darbo režimas, kurio veikimo metu seklys išsiųs koordinates, kuomet objektas stovės ilgiau kaip 5 minutes. Visos sekančios koordinetės bus išsiųstos tik po to, kai objektas pajudės ir vėl sustos ilgiau kaip 5 minutėm. Tai pats ekonomiškiausias darbo režimas. Kaip pavyzdys, jeigu jūs turėsite 4 išvykas automobiliu kas dieną, baterija jums tarnaus 9 metus dirbant SLEEP MODE režimu.
LIVE MODE - tai darbo režimas, kurio veikimo metu kas 5 minutes seklys išsiųs koordinates, kol objektas judės. Šiame režime padidėja energijos sąnaudos iš vidinės baterijos. Kuomet LIVE MODE išjungiamas, seklys automatiškai grįžta į SLEEP MODE režimą.
GEOFENCE MODE - tai režimas nustatantis geografinę zona apie objektą (300m, 500m, 1000m). Kuomet bus aptiktas išėjimas iš nustatytos zonos, vartotojas automatiškai gaus pranešimą e.paštu ir kas 5 minutes seklys išsiųs koordinatės, kol objektas judės. Sustojus objektui ilgiau kaip 5 minutėm, bus užfiksuotos koordinatės ir apibrėžta nauja geografinė zona. GEOFENCE MODE režime, judant objektui, padidėja energijos sąnaudos iš vidinės baterijos. Kuomet GEOFENCE MODE išjungiamas, seklys automatiškai grįžta į SLEEP MODE režimą.
ALARM MODE - turi dvi skirtingas funkcijas. Veikimas panašus į LIVE MODE, tik šiuo atveju į sistemą bus siunčiamas vien pranešimas, kad objektas pavogtas. ALARM režime jums bus išsiųstas įspėjatis e-mail apie visas būsimas padėtis, kurias seklys apskaičiuos.
Be to, jei galimas dingusio objekto suradėjas nuskaitys jūsų QR lipduką (yra komplekte), jis sužinos, kad jūsų objektas buvo pavogtas ir turės galimybę nusiųsti jums jo padėtį.
Jei suradėjas nusiųs informaciją apie padėtį, ji automatiškai atnaujins paskutinę padėtį serveryje, kurią prieš tai buvo išsiuntęs seklys.
Sekanti funkcija, tai kad objektas bus įtrauktas į pavogtų sąrašą jūsų sistemoje, taigi, galimas suradėjas, kuris nuskaitys jūsų QR lipduką, sužinos apie tai ir turės galimybę nusiųsti jums jo padėtį. Jeigu jūs esate registruotas Valdymo Centre, ši informacija apie būsimą padėtį bus perduota į jį. Kuomet ALARM MODE išjungiamas, jis automatiškai grįšta į SLEEP MODE.
ALARM MODE režimas mūsų šalyje neaktyvuotas.

Prenumerata

Safety Guard GPS seklys siunčia savo padėties koordinates naudojantis pasauliniais GSM tinklais, kas reikalauja išskirtinių sutarčių su ryšio operatoriais, todėl paslauga yra mokama. Tam tikslaui yra pritaikytas ypač saugus serverio parkas, su visomis apsaugos formomis.
Safety Guard GPS seklys turi savyje įmontuotą "Embedded SIM chip" (integruotą SIM lustą), taigi nėra reikalo rūpintis tradicine SIM kortele. Tokiu būdu yra įdiegta WORLD WIDE GSM TELE SUPPORT paslauga (GSM palaikymas pasauliniu mastu), kas reiškia, kad jūs galite naudotis savo Safety Guard GPS sekliu visose pasaulio šalyse, turinčiose GSM tinklus, bet nemokant atskirai papildomai kiekvienam vietiniam operatoriui.
Nepriklausomai nuo vietovės pasaulyje, Safety Guard GPS seklys perskaičiuos savo padėtį ir bandys išsiųsti ją per GSM tinklus. Ši geografinė padėtis bus užfiksuota ir tuojau pat bus atvaizduota Portalo ar aplikacijos žemėlapyje.

Prenumerata (abonementas EUR*)

Mėn. skaičius Kaina už 1 mėn Suma Tracker for Life**
EUR/mėn
1 10,00 10,0 + 2,0
6 9,00 54,0 + 12,0
12 8,00 96,0 + 24,0
24 7,50 180,0 + 48,0
36 7,00 252,0 + 72,0
60 4,99 299,4 + 120,0


* Prenumerata įsigyjama Portale, sukūrus savo prieigą ir užregistravus įsigytą SGT.
** Tracker for Life - papildomai paslauga, kuomet pageidaujate turėti visuomet veikiantį seklį nepriklausomai nuo garantinio laikotarpio.
Ši paslauga galioja tik prie sekančių sąlygų:
1. Kuomet >90% visų GPS koordinačių buvo išsiųsta SLEEP MODE režime.
2. Modulis nebuvo fiziškai pažeistas.


Aktyvavimas

A: Užregistruoti savo įrenginį ir įsigyti (apmokėti) pageidaujamą prenumeratą (žr. prenumeratos instrukciją).
B: Papurtyti įrenginį 5 sekundes, kad jį aktyvuoti. Patartina tą daryti atviroje erdvėje, po atviru dangumi.
C: Kuomet įrenginys bus aktyvuotas, e.paštu jūs gausite patvirtinimo žinutę.

Susipažinimui su Dantracker sekimo sistema, pažiūrėkite žemiau esančius vaizdo klipus.

Kas tai yra...

Kaip naudotis DanTracker aplikacija...

Kur reikėtų paslėpti įrenginį...

Kaip valdyti įrenginį...

Daugiau informacijos galite rasti: https://dantracker.com