Kaip pirkti

 5 žingsniai norint įsigyti prekes elektroninėje parduotuvėje ituranet.lt:

  1. Išsirinkti norimą prekę ir ją įdėti į krepšelį.
  2. Prisijungti turimu vardu arba užsiregistruoti nauju vartotoju parduotuvėje.
  3. Pasirinkti pristatymo būdą.
  4. Pasirinkti apmokėjimą už prekes Jums patogiausiu būdu.
  5. Patvirtinti užsakymą.

Išsami instrukcija vartotojui

1.     Krepšelis

Į krepšelį prekes galite įdėti jų ieškodami elektroninės parduotuvės kataloguose arba pasinaudodami prekių paieškos laukeliu.

Patikusią prekę įdėsite paspausdami mygtuką „Į krepšelį“. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių, spauskite „Tęsti apsipirkimą“. Prekių krepšelio lauke kairėje, matysite paskutinę į krepšelį įdėtą prekę, o dešinėje matysite į krepšelį įdėtų prekių kiekį ir bendrą sumą. Kai nuspręsite jas įsigyti, spauskite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“ arba „Pirkti“, jei užvesite pelę ant krepšelio.

Prekių krepšelyje galite keisti jo turinį ir užsakomų prekių skaičių. Kiekį pakeisite į laukelį „Vnt“ įrašę norimą skaičių arba paspaudami simbolius ‚+/-‘. Prekę iš krepšelio galite pašalinti įrašę 0 į kiekio laukelį, arba paspausdami šiukšliadėžės simbolį.

Pasitikrinę savo prekių krepšelį, spauskite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“.

2.     Registracija

Jei esate neregistruotas šios sistemos vartotojas, zonoje „Sukurti paskyrą“, įveskite savo el. pašto adresą. Privaloma užpildyti visus žvaigždutėmis pažymėtus laukus. Paspausti „Registruotis“. Sekančiame lange suveskite visus reikalingus duomenis. Jei esate juridinis asmuo ar įmonės atstovas, užpildykite įmonės duomenis ir spauskite mygtuką „Išsaugoti“. Apie sėkmingą registraciją būsite informuotas el. laišku.

Sekančiame lange patikrinkite ir priskirkite pristatymo adresą. Reikalui esant, duomenis galite koreguoti, paspaudžiant mygtukus „Atnaujinimas“ arba „Pridėti naują adresą“.

Jei viskas teisingai, spauskite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“.

3.     Pristatymas

Sekančiame žingsnyje pateksite į pristatymo būdo pasirinkimo puslapį. Ituranet.lt elektroninėje parduotuvėje numatyti du prekių pristatymo būdai:

  1. Prekių pristatymas per siuntų tarnybos kurjerį.
  2. Prekių atsiėmimas UAB „Ituranetas“ ir Ko biure.

Pasirinkę pristatymą per siuntų tarnybos kurjerį, prekės bus pristatytos jūsų nurodytu pristatymo adresu. Sekančio pirkimo metu antrą kartą įvesti adreso nebereikės.

Pasirinkus prekių atsiėmimą iš mūsų biuro, taip pat reikia nurodyti datą ir laiką, kada žadate atvykti atsiimti užsakymo.

Nepamirškite duoti sutikimo su paslaugų teikimo sąlygomis.

Jei viskas teisingai, spauskite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“.

4.     Apmokėjimas

Tai paskutinis užsakymo etapas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti šiais būdais.:

  1. Apmokėjimas mūsų biure
  2. Apmokėjimas per kurjerį
  3. Apmokėjimas bankiniu pavedimu

Apmokėjimas biure – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais UAB „Ituranetas“ ir Ko biure prekių atsiėmimo metu. Jums nereikės laukti eilėje, o prekės bus surinktos pagal pateiktą užsakymą.

Apmokėjimas per kurjerį – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais siuntų tarnybos kurjeriui, prekių pristatymo metu.

Apmokėjimas banko pavedimu – Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoką prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą. 

5.     Užsakymo patvirtinimas

Dar kartą patikrinę savo prekių krepšelį, paspauskite pasirinkto apmokėjimo mygtuką. Pateksite į apmokėjimo patvirtinimo puslapį. Patikrinkite mokėjimo suvestinę ir paspauskite mygtuką „Patvirtinu užsakymą“.