Atsiskaitymo būdai

Už prekes galite atsiskaityti Jums patogiu būdu, aprašytų žemiau.

Apmokėjimas mūsų biure – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais UAB „Ituranetas“ ir Ko biure prekių atsiėmimo metu. Jums nereikės laukti eilėje, o prekės bus surinktos pagal pateiktą užsakymą.

Apmokėjimas per kurjerį – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais arba bankine kortele siuntų tarnybos kurjeriui, prekių pristatymo metu. Atsiskaitant grynais, reikalinga pinigų suma turi būti sumokama be grąžos.

Apmokėjimas banko pavedimu – Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą.

Pastabos.

Darydami banko pavedimą, be privalomo nurodyti užsakymo kodo, laukelyje "Mokėjimo paskirtis", būtinai nurodykite tikslų pirkėjo pavadinimą, nurodyta sąskaitoje. Net ir tuo atveju, kai mokėjimą atlieka kitas asmuo ar įmonė, laukelyje "Mokėjimo paskirtis" nurodomas pirkėjas, kurio vardu išrašyta sąskaita.

Kadangi padarytą pavedimą mes pamatysime tik sekančią darbo dieną, taigi, jei norite, kad prekes išsiųstume anksčiau, galite mums atsiųsti pavedimo kopiją ir telefonu suderinti prekių išsiuntimo sąlygas.

 

Sąskaitos rekvizitai:

Įmonės kodas: 141281826
PVM mokėtojo kodas: LT412818219
Bankas: SEB bankas, AB
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomoji sąskaita: LT59 7044 0600 0058 5304
SWIFT CBVILT2X

Mokėjimą pavedimu atlikite tik gavę išankstinę sąskaitą !!!

Prekes išsiunčiame arba užsakome iš tiekėjo sandelių tik gavę mokėjimo patvirtinimą.