Heng Balance Lamp Square Wood

Nauja prekė

Heng Balance Lamp Square - unikalūs ir elegantiški staliniai LED šviestuvai, pelnę "Red Dot Award" apdovanojimą už dizaino sprendimus.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

58,95 € su PVM

Apie prekę

Unikalus stalinis šviestuvas su ore "kabančiu" jungikliu.

"Heng Balance" šviestuvai - tai unikalūs ir elegantiški staliniai šviestuvai, pagaminti iš patvaraus spalvoto plastiko arba medienos, papildantys, taip vadinamų, naktinių šviestuvų seriją.

Šviestuvo įjungimas/išjungimas valdomas dviejų medinių arba plastikinių kamuoliukų. Po to, kai pakeliamas apatinis rutulys, jis bus pritraukiamas viršutinio ir šviesa įsijungs. Rutuliai bus subalansuoti, o tai puikiai atrodo. "Heng Balance" šviestuvai gali skirtis tiek savo spalva tiek forma, kurios lengvai pritaikomos ir niekada nesugadins jūsų interjero.

Wood_all

Balansas

"Heng Balance" žibintai tai stalinių šviestuvų serija su nestandartiniu jungikliu. "Heng Balance", "Wood" serijos žibintą kontroliuoja du mediniai rutuliai. Plastikinių - plastikiniai rutuliai. Norėdami įjungti šviesą, tiesiog pakelkite apatinį rutulį ir traukos pagalba "pakabinkite" jį ore, ties viršutiniu rutuliu.

Balls

Universalumas

Šis išradingas šviestuvas atliks savo užduotį biure, miegamajame ar kitame kambaryje. Ji turi daugelio kambarių charakterį, nes tai ne tik šviesos šaltinis, bet ir dekoratyvinis elementas.

Universalums

Dizainas

Mūsų sukurtų švietuvų šviesa sklinda iš korpuso. Švelnios arkos formos yra draugiškos akims ir ramina.

Arka

Medžiagos.

Spalvotų korpusų švietuvai pagaminti iš patvaraus plastiko.

"Wood" serijos žibinto išorinis rėmas pagamintas iš kietmedžio - buko, kuris suteikia natūralumo ir šilumos pojūtį. Parinkdami kokybišką medieną, mes norėjome, kad jūs pasijustumėte arčiau gamtos.

Natūralus medis

Techniniai parametrai

Spalva

šviesaus medžio, tamsaus medžio

Medžiagos rūšis

buko mediena

Svoris

500 g

Matmenys

40 x 20 x 7 cm

Maitinimo šaltinis

USB

Maitinimo įtampa

5 V

Ryškumas

600 lm

Šviesos spalva

šiltai balta (2700 - 3000K)

LED diodų šv. trukmė

55 000 h

Garantija

2 metai