Evohome šildymas

Evohome šildymo valdymo sistema buvo specialiai sukurta tam, kad galėtumėte kontroliuoti savo šildymą lengvai ir paprastai, be jokių komplikuotų ir sudėtingų funkcijų. Sistemos evohome valdymo širdis yra centrinis evohome valdiklis. Pasitelkiant šį valdiklį su liečiamuoju ekranu, vartotojas gali greitai ir tiksliai kontroliuoti kur ir kada jūsų ...

Evohome šildymo valdymo sistema buvo specialiai sukurta tam, kad galėtumėte kontroliuoti savo šildymą lengvai ir paprastai, be jokių komplikuotų ir sudėtingų funkcijų. Sistemos evohome valdymo širdis yra centrinis evohome valdiklis. Pasitelkiant šį valdiklį su liečiamuoju ekranu, vartotojas gali greitai ir tiksliai kontroliuoti kur ir kada jūsų patalpos turėtų būti šildomos. Tai paprastas naudojimui valdymo skydelis, kuris leidžia jums nustatyti norimą temperatūrą kiekviename kambaryje jūsų namuose - iš bet kurios jūsų namų ar net pasaulio vietos. Netgi pats centrinis evohome valdiklis prijungtas tiesiogiai per Wi-Fi, gali būti naudojamas kaip vienos zonos programuojamas kambario termostatas. Centrinis evohome valdiklis suteikia jums galimybę valdyti iki 6 laiko/temperatūros valdymo intervalų ir 12 šildymo zonų, bei efektyviai kontroliuoti karšto vandens ruošimą, su išmaniom jūsų kaštų taupymo funkcijom, tokiom kaip "Optimalus paleidimas" ir "Optimalus išjungimas". Šis unikalus šildymo sistemos evohome bruožas (Honeywell gamintojo sugalvotas veikimo algoritmas) yra tas, kad sistema išmoksta nustatyti, kiek tiksliai laiko užtrunka, iki jūsų gyvenamoje patalpoje pasiekiama reikiama temperatūra, t.y. aktyvuojasi būtent tuomet, kad patalpų ir karšto vandens tobula temperatūra būtų paruošta reikiamu laiku.
Sistema evohome leidžia jums ne tik lengviau kontroliuoti jūsų patalpų šildymą, ji taip pat gali jums padėti sutaupyti pinigų, nes tai yra aukšto efektyvumo sistema. Taigi, atsinaujinę savo jau esamą arba įdiegę naują termostatų kontrolę su išmaniąja Honeywell evohome zonavimo sistema, jūs savo namuose ar biure galėsite sutaupyti iki 40% kaštų už šildymą!
Visi evohome sistemos produktai yra suderinami su Total Connect Comfort servisu, o tai reiškia, kad šildymo sistemą galite valdyti ir gauti iš jos informaciją nuotoliniu būdu, mobiliosios programėlės pagalba. Tai viena iš labai novatoriškų evohome sistemos savybių, nes visą informaciją ir atnaujinimus gaunate tiesiai į savo išmanųjį telefoną arba planšetę.

Daugiau

Evohome šildymas Yra 18 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų