Honeywell evohome

Jauskitės komfortabiliai ir taupykite su Honeywell evohome!

Apsilankykite www.evohome.pro

Honeywell evohome Yra 17 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Evohome šildymas

  Evohome šildymo valdymo sistema buvo specialiai sukurta tam, kad galėtumėte kontroliuoti savo šildymą lengvai ir paprastai, be jokių komplikuotų ir sudėtingų funkcijų. Sistemos evohome valdymo širdis yra centrinis evohome valdiklis. Pasitelkiant šį valdiklį su liečiamuoju ekranu, vartotojas gali greitai ir tiksliai kontroliuoti kur ir kada jūsų patalpos turėtų būti šildomos. Tai paprastas naudojimui valdymo skydelis, kuris leidžia jums nustatyti norimą temperatūrą kiekviename kambaryje jūsų namuose - iš bet kurios jūsų namų ar net pasaulio vietos. Netgi pats centrinis evohome valdiklis prijungtas tiesiogiai per Wi-Fi, gali būti naudojamas kaip vienos zonos programuojamas kambario termostatas. Centrinis evohome valdiklis suteikia jums galimybę valdyti iki 6 laiko/temperatūros valdymo intervalų ir 12 šildymo zonų, bei efektyviai kontroliuoti karšto vandens ruošimą, su išmaniom jūsų kaštų taupymo funkcijom, tokiom kaip "Optimalus paleidimas" ir "Optimalus išjungimas". Šis unikalus šildymo sistemos evohome bruožas (Honeywell gamintojo sugalvotas veikimo algoritmas) yra tas, kad sistema išmoksta nustatyti, kiek tiksliai laiko užtrunka, iki jūsų gyvenamoje patalpoje pasiekiama reikiama temperatūra, t.y. aktyvuojasi būtent tuomet, kad patalpų ir karšto vandens tobula temperatūra būtų paruošta reikiamu laiku.
  Sistema evohome leidžia jums ne tik lengviau kontroliuoti jūsų patalpų šildymą, ji taip pat gali jums padėti sutaupyti pinigų, nes tai yra aukšto efektyvumo sistema. Taigi, atsinaujinę savo jau esamą arba įdiegę naują termostatų kontrolę su išmaniąja Honeywell evohome zonavimo sistema, jūs savo namuose ar biure galėsite sutaupyti iki 40% kaštų už šildymą!
  Visi evohome sistemos produktai yra suderinami su Total Connect Comfort servisu, o tai reiškia, kad šildymo sistemą galite valdyti ir gauti iš jos informaciją nuotoliniu būdu, mobiliosios programėlės pagalba. Tai viena iš labai novatoriškų evohome sistemos savybių, nes visą informaciją ir atnaujinimus gaunate tiesiai į savo išmanųjį telefoną arba planšetę.

 • Evohome apsauga

  Honeywell evohome apsauga, tai įnovatyvi ir diskretiška patalpų apsaugos sistema su savikontrolės funkcija, turinti išplėtotą objektų apsaugos komponentų paketą, kurie sudaro atskirą sistemą su atskirais valdymo principais ir jai būdinga objektų apsaugos konsepcija.
  Honeywell evohome apsauga, tai protinga belaidė patalpų apsaugos sistema, kuri visuomet yra ryšyje su jumis nepriklausomai nuo to, kur jūs esate. Jauskitės saugūs, nes jūsų erdvę prižiūri visa gama produktų, kuriuos nesudėtingu būdu galėsite stebėti nuotoliniu būdu per gamintojo serverius. Visą evohome apsaugos sistemą labai lengvą įdiegti nenaudojant įmantrių sujungimų ar laidų. Visi apsaugos sitemos komponentai maitinami iš baterijų (tarnauja eilę metų), kas montavimą daro labai paprastu, parenkant optimalias komponentų montavimo vietas saugomame objekte. Pasitelkta patikima belaidė technologija, sukurta siekiant eliminuoti trukdžius, sumažinti galimų sujungimų-kontaktų bei klaidingų suveikimų skaičių iki minimumo.
  Visi evohome apsaugos sistemos produktai yra suderinami su Total Connect Comfort servisu, o tai reiškia, kad apsaugos sistemą galite valdyti ir gauti iš jos informaciją nuotoliniu būdu, mobiliosios programėlės pagalba. Tai viena iš labai novatoriškų evohome apsaugos sistemos savybių, nes visą informaciją ir atnaujinimus gaunate tiesiai į savo išmanųjį telefoną arba planšetę.

Rodoma 1 - 17 iš 17 dalykų
Rodoma 1 - 17 iš 17 dalykų