ReWirable

 

 

Jūsų kelionių pagalbininkas

ReWirable Yra 5 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
 • 22,00 € Yra sandėlyje

  PowerCube Rewirable USB versija turi keturis papildomus maitinimo lizdus ir du USB prievadus. Nežiūrint kompaktiško dizaino, maitinimo kištukai neblokuoja vienas kito. Vienoje iš sienelių randasi IEC standarto jungtis, kas leidžia įrenginį naudoti arba su papildomais kištukais arba su standartiniu IEC kabeliu. Komplekte yra keturi kelioniniai kištukai.

  22,00 €
  Yra sandėlyje
 • 6,50 € Yra sandėlyje

  USB maitinimo kabelis, tai universalus plokščios formas kabelis skirtas tiek įkrovimui, tiek duomenų perdavimui. Toks kabelio išpildymas, yra naudingas sprendimas turėti tik vieną kabelį, visiems pajungimo standartams.Suderinamas su "Apple" (lightning), micro USB ir mini USB.

  6,50 €
  Yra sandėlyje
 • 24,00 € Yra sandėlyje

  PowerCube Rewirable Cable USB versija turi keturis papildomus maitinimo lizdus ir du USB prievadus. Nežiūrint į kompaktišką dizainą, maitinimo kištukai neblokuoja vienas kito. Vienoje iš sienelių randasi IEC standarto jungtis, kas leidžia įrenginį naudoti arba su papildomais kištukais arba standartiniu IEC kabeliu. Komplekte yra trys kelioniniai kištukai...

  24,00 €
  Yra sandėlyje
 • 4,50 € Yra sandėlyje

  Kabelių tvirtinimo elementai. Patogūs ir universalūs laikikliai garantuos jums tvarkingą ir estetišką ilgintuvų - šakotuvų kabelių paklojimą jūsų namuose ar biure. Galimybė pasirinkti iš 8 skirtingų spalvų. Komplekte - 8 vnt.

  4,50 €
  Yra sandėlyje
 • 7,50 € Yra sandėlyje

  Šis papildomų kištukų rinkinys tinkamas PowerCube ReWirable (USB), PowerBank HUB Portable ar AudioCube įrenginiams. Jis pritaikytas naudoti PowerCube įrenginius visame pasaulyje, nesijaudinant, kad jūsų turima kelioninė elektronika liks be maitinimo. Keturi kištukai suteiks galimybę turėti elektros maitinimą visose populiariausiose pasaulio vietose.

  7,50 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų