Extended

 

Laidų raizginys niekada

nesipainios jums po kojom!

Extended Yra 5 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
 • 14,50 € Yra sandėlyje

  PowerCube Extended versija turi 1,5 metrų ilgio kabelį ir penkis elektros maitinimo lizdus. Komplekte esantis tvirtinimo kronšteinas, suteikia galimybę šakotuvą montuoti ant bet kokio lygaus paviršiaus: ant jūsų darbo stalo ar po juo, ant sienos ar bet kur kitur, kur jums reikalinga ir patogu.

  14,50 €
  Yra sandėlyje
 • 22,00 € Yra sandėlyje

  PowerCube Extended USB versija turi 1,5 metrų ilgio kabelį ir keturis elektros maitinimo lizdus, o taip pat inegruotą dvigubą USB prievadą. Komplekte esantis tvirtinimo kronšteinas, suteikia galimybę įrenginį montuoti ant bet kokio lygaus paviršiaus: ant jūsų darbo stalo ar po juo, ant sienos ar bet kur kitur, kur jums reikalinga ir patogu.

  22,00 €
  Yra sandėlyje
 • 4,90 € Yra sandėlyje

  PowerCube sistema turi unikalų tvirtinimo sprendimą Dock, kas leidžia tvirtinti sistemos elementus ant lygaus horizontalaus ar vertikalaus paviršiaus, arba net "aukštyn kojom". Kronšteinai tvirtinami daugkartinės lipnios juostos pagalba. Komplekte yra trys tvirtinimo kronšteinai.

  4,90 €
  Yra sandėlyje
 • 4,50 € Yra sandėlyje

  Kabelių tvirtinimo elementai. Patogūs ir universalūs laikikliai garantuos jums tvarkingą ir estetišką ilgintuvų - šakotuvų kabelių paklojimą jūsų namuose ar biure. Galimybė pasirinkti iš 8 skirtingų spalvų. Komplekte - 8 vnt.

  4,50 €
  Yra sandėlyje
 • 6,50 € Yra sandėlyje

  USB maitinimo kabelis, tai universalus plokščios formas kabelis skirtas tiek įkrovimui, tiek duomenų perdavimui. Toks kabelio išpildymas, yra naudingas sprendimas turėti tik vieną kabelį, visiems pajungimo standartams.Suderinamas su "Apple" (lightning), micro USB ir mini USB.

  6,50 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų